Domů / Rovenius
Výrobci
Otevírací doba:

Provozovna
Rovensklípek Brno
Chrlické nám. 1/4
64300 Brno-Chrlice

 

Otevírací doba: říjen 2022
Čtvrtek:  14 - 19 hod
Pátek: 14 -  23 hod
Sobota: 17 - 23 hod
Neděle- Středa:  zavřeno

Mimo otevírací dobu, po předchozí telefonické domluvě.

Facebook

Rovenius

Víno Rovenius s.r.o.

 

Rádi Vám představujeme rodinnou firmu Víno Rovenius s.r.o., sídlící v Čejkovicích u Hodonína, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních přívlastkových vín. Vína vznikají zpracováním pečlivě vybrané moravské suroviny. Naší snahou je dostát letité tradici výroby vína, která nás zavazuje nabízet vína hodnotná, lahodná, která pohladí chuťové pohárky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nabídku tvoří zejména přívlastková vína, z oblastí Velkopavlovické a Mikulovse.

Vše co potřebujete vědět je však uvnitř lahve. Každý má chuťové pohárky nastaveny jinak a proto nabízíme velké množství odrůd, ze kterých si snadno vyberete svého oblíbence. Rádi experimentujeme s výrobou vína a školíme jej v barikových, dubových či akátových sudech. U nás se tedy nemusíte bát, že přijdete o možnost objevovat nových chutí v bohatém světě vína.

Naši specializací jsou zážitkové degustace v archivním sklepě v Čejkovicích. Zde si jako návštěvníci vyberete z pestré nabídky aktuálních i archivních vín a s podrobným výkladem od vinaře u ochutnávky, se dozvíte o cestě výrobou a životem konkétního vína.

V Brně nabízíme degustace podobného typu i firemní nebo narozeninové večírky. v Brně-Chrlicích jsme objevili a ujali se tak podzemního sklepa s kouzelnou atmosférou, kde směřujeme všechny větší akce. Vejde se k nám 50 lidí i s cimbálovou muzikou. 


Víno nám dělá radost, víno je nápoj přírody.

(Michal Rovenský & Daniel Kobielusz)
Vinný Bar Rovensklípek - Brno Chrlice
Archivní sklep Rovensklípek - Čejkovice