Domů / Sklípek - Čejkovice
Výrobci
Otevírací doba:

Provozovna
Rovensklípek Brno
Chrlické nám. 1/4
64300 Brno-Chrlice

 

Otevírací doba: říjen 2022
Čtvrtek:  14 - 19 hod
Pátek: 14 -  23 hod
Sobota: 17 - 23 hod
Neděle- Středa:  zavřeno

Mimo otevírací dobu, po předchozí telefonické domluvě.

Facebook

Sklípek - Čejkovice

Sklep v Čejkovicích s dlouholetou tradicí
Za Valama 938, Čejkovice u Hodonína

Historie

Dnešní sklep byl zrekonstruován v roce 1997 na základech tradičního více než 300 let starého sklepa

 

Degustace

Ve sklepě nabízíme řízené degustace vín vlastní produkce doprovázené podrobným výkladem o výrobě vína. Pro minimálni počet 8 lidí nabízíme nejčastěji tyto varianty

Varianta č. 1

Řízená degustace zahrnující 12 druhů vín. Ochutnáte převážně jakostní vína, přívlastková vína, vína přímo z barikového sudu a slámové víno. K degustaci připravíme občerstvení: masové a sýrove mísy, škvarky, zelenina, olivy, moravské domácí paštiky, pečivo, voda. Dle domluvy s vinařem, můžete ochutnávat víno vlastního výběru, až do pozdních ranních hodin.
Degustace od 790,-

Varianta č. 2

Degustace zahrnující minimálně 15 vzorků vín. Ochutnáte převážně přívlastková vína, vína zrající v barikových sudech, vína zrající v nerezových sudech, slámové víno, archivní vína starší 10 let, domácí portské víno nebo koňak se slámovým vínem. K degustaci připravíme občerstvení: masové a sýrove mísy, škvarky, zelenina, olivy, moravské domácí paštiky, pečivo, voda. Dle domluvy s vinařem, můžete ochutnávat víno vlastního výběru, až do pozdních ranních hodin.
Degustace od 990,-

Po předchozí domluvě připravíme i varianty s teplou večeří. Varianty degustace přizpůsobíme dle chuťových pohárků návštěvníků sklepa

 

Ubytování

Pod jednou střechou, po degustaci, nabízíme ubytování až pro 17 osob. Objekt disponuje venkovní krytou terasou, ideální ke grilovacím párty. V objektu kromě plně vybavené kuchyně jsou k dispozici 4 sprchy a 5 toalet. 3x třílůžkové pokoje, jeden šestilůžkový a navíc jeden průchozí pokoj.

V prázdninových měsících jsou Čejkovice velkým lákadlem pro turisty. Ubytování nabízíme od 8 osob i na delší dobu. Pro milovníky cyklovýletů je i možnost přímo v objektu zaparkovat své bicykly.

 

Večírky jakékoli příležitosti

Čejkovice jsou vhodným místem pro teambuilding, firemní večírky, rozlučky se svobodou, svatomartinské hody. Prostě příležitosti všeho druhu. Nabídku dokážeme přizpůsobit dle jakékoliv individuálních požadavků. Neváhejte a spojte se s námi.

Michal Rovenský
731 610 344
michal@rovenius.cz